Afrikada Vahşi Hayat 2 Büyük Memeliler Belgeseli video...

Hipopotamlar Su aygırı belgesel görüntüleriyle başlıyor Afrika'da Vahşi Hayat - The Great Mammals belgeselimiz. Samanyolu tv belgesel video görüntüleri Afrikada Vahşi Hayat Büyük Memeliler Belgeseli Büyük suaygırı görüntüleriyle başlıyor. Hipopotamlar kalın ve büyük kafası, tıknaz bacakları, iri karınları ile tuhaf görünümlü bir hayvandır. Göründüklerinden daha çeviktirler. 3 ncü büyük memeli hayvandır. Ortalama ağırlıkları 1,5 ton iken erkekler 3 ton ağırlığına ulaşabilir. Afrikada suyun bulunduğu yerlerde yaşarlar. Göl, gölet, nehirlerde yaşarlar ve başka şartlarıda vardır otlama alanları. Kısa otlarla otlanarak beslenirler. Koca ağızları 150 dereceye kadar açılırlar.... Büyük memeliler deyince fil nerede kaldı demeyin sıra Fillerde. Filler hakkında bilgi, fillerin özellikleri hakkında belgesel bilgileri Büyük memeliler belgeselinin bu bölümünde anlatılıyor. Filler iyi bir iletişimcidirler. Sürekli iletiş halindedirle. Bulundukları ortama uyum sağlarlar. Teorik olarak 60 yıl yaşarlar. Yaklaşık 5 ton ağırlığında olan filler dişileri ise 3 ton ağırlığındadır. Toz banyoları filler için çok önemlidir, hatta su içmek kadar toz banyosu önemlidir. Filler su olmadan birkaç gün yaşabilirler. Fil bir kerede 75 litre su içerler. Bu boylarına göre çok sesiz yürürler. fil ve su aygırı hakkında pek çok ilginç bilgiler izleyeceğiniz Afrikada vahşi hayat ve Afrika büyük memelileri belgeseli izle. Afrika belgeselleri, Afrika hayvanları vahşi hayvanlar vahşi hayat belgeseli izle.
Bu Videoyu Facebook'da Paylaş
    fil     su aygırı     hayvanlar alemi    

İlgili Belgesel Video Görüntüleri

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Afrika Kenya en ünlü vahşi yaşam alanlarından koruma altındaki doğal park Kenya Maasai Mara tanatım filmi niteliğinde Maasai Mara yaban hayatı vahşi hayvan görüntüleri izle. Afrika safarisi için Kenya tercih edildiğinde ziyaret edeceğiniz, safari gezisi yapacağınız Maasai Mara ovalarından karşılaşac

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi niteliğinde hazırlanmış kısa video.

Kenya Amboseli Doğal Parkı Tanıtımı

Kenya Amboseli Doğal Parkı Tanıtımı

Kenya doğal hayatı tanıtım filmleri Amboseli bölgesi yaban hayatı vahşi hayvan görüntüleri izleyeceğiniz tanıtım Filmi. Afrika Kenya Amboseli doğal hayat manzaraları izle.

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro krateri bölgesinde yaşayan yaban hayatı, vahşi hayvan görüntüleri izleyeceğiniz Ngorongoro tanıtım filmi. Afrika Safari gezileri için tanıtım filmi niteliğinde videolardan Afrika Ngorongoro bölgesi vahşi hayat, doğal hayat manzaraları içeren vahşi hayvan görüntülerinden oluşan video izle.

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya tanıtım videoları. Kenya Nakuru gölü ve Kenya Naivasha gölü vahşi hayvan türleri video görüntüleri izleyeceğiniz tanıtım filmi. Bölgeye yapacağınız bir safari gezisi sırasında Kenya da bulunan bu iki göl ve çevresindeki yaban hayatı vahşi hayvanlar izle.

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Afrika safarisi yol üzerindeki fil çok agresif ve sinirli safari gezisi yapan arabaya saldırmaya yelteniyor.

Filler Dövüşüyor

Filler Dövüşüyor

Afrika Kruger Doğal Parkında safari gezisi yapan turistler çok ilginç bir manzara yakalıyorlar. Safari yolu üzerinde iki fil dövüşüyor. Fillerin dövüş görüntülerini izleyeceğiniz hayvan dövüş videosu. Fil dövüşü izle.

NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli 3/4

NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli 3/4

Filler, timsahlar, su aygırları tarafından kullanılan nehirde balık avlayan Afrika yerlilerinin zorlu yaşam koşullarını anlatan bir bölümle başlayan belgesel video. BBC Planet Earth Human Planet Türkçe Dublaj NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli izle.

Volkswagen New Beetle Animasyonu

Volkswagen New Beetle Animasyonu

Volkswagen New Beetle reklam filmi. Volkswagen New Beetle Animasyonu Hayvan animasyonları.